phone (068) 599-33-22
(050) 710-73-97

Сотрудничество ради мира, благополучия и добра

Проект «Відкритий суд»: судові процеси в Україні транслюватимуться онлайн

     

В Україні розпочато відеофіксацію судових справ за допомогою технології віртуальної реальності VR 360, яка дозволяє одночасну зйомку і перегляд відео судового процесу у вимірі 360 градусів, тобто з усіх можливих кутів та ракурсів навколо камери.

За допомогою революційної технології, здійснюється одночасний запис всього простору, який оточує відеокамеру та досягається ефект присутності оглядача у залі судових засідань.

Таке відео можна переглядати вже на комп’ютері або смартфоні через YouTube-канал Відкритого суду.

Втаємничити будь-що в судовому процесі стане неможливим. Йде мова навіть про прояви емоцій, завдяки яким судді часто схиляють сторін до вчинення тих чи інших процесуальних дій. Це стосується також адвокатів та сторін, які намагатимуться вчинити тиск на суд або на іншого учасника справи. В цілому, ми побачимо все. Ми побачимо все, запишемо все, і оприлюднимо все для громадськості та органів дисциплінарного контролю, оскільки правосуддя в Україні повинно грунтуватися на публічності та неухильному дотриманні процесуального порядку, – зазначив кандидат юридичних наук, засновник та керівник проекту «Відкритий Суд» Станіслав Батрин.


Интернет-магазин экотоваров